Het DLS Team

Het DLS Team

De kracht achter DLS

Verkoop en Consultancy:

Allison Transmissions

Dhr. Nishi Soekha
E.: nishi.soekha@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323698

Fuel cell technologie

Dhr. Ronald Gideonse
E.: ronald.gideonse@dlsbv.nl
T: +31 (0) 786323690

Dhr. Rob van Gils
E.: rob.van.gils@dlsbv.nl;
T.: +31 (0) 786323693

HJS Emissietechnologie, Jaltest Telematics

Dhr. Ronald Gideonse
E.: ronald.gideonse@dlsbv.nl
T: +31 (0) 786323690

Onderdelen en Techniek:

Dhr. Jeff Romijn
E.: jeff.romijn@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323699

Dhr. Lars de Winter
E.: lars.de.winter@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323695

Dhr. Ferry Jonker
E.: ferry.jonker@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323696

Mw. Sandra Deij-de Jong
E.: sandra.deij@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323435

Dhr. Ardy van Lopik
E.: ardy.van.lopik@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323691

Dhr. Jan Verhoeven
E.: jan.verhoeven@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323691

Power Take Off’s, Jaltest Diagnostics

Dhr. Joost van de Berg
E.: joost.van.de.berg@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323700

Werkplaats:

Dhr. Erwin de Haas
E.: erwin.de.haas@dlsbv.nl
T.:+31 (0) 786323697

Financiën & Administratie:

Mw. Ilja Romijn
E.: ilja.romijn@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323692

Mw. Carla de Visser
E.: carla.de.visser@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323690

Human Relations & Kwaliteitsborging:

Mw. Ilja Romijn
E.: ilja.romijn@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323692

Managing Director:

Dhr. Rob van Gils
E.: rob.van.gils@dlsbv.nl;
T.: +31 (0) 786323693

Over Ons

Alles Over DLS

Contacteer Ons

Neem contact met ons op! We komen snel bij u terug!

    Ja, ik wil graag nieuws van DLS ontvangen. Ik ga ermee akkoord dat mijn persoonlijke gegevens worden opgeslagen en gebruikt voor de distributie van de DLS nieuwsbrief en informatie aanbiedingen van DLS.

    Chat with us
    Chat with us
    Questions, doubts, issues? We're here to help you!
    Verbinden...
    Geen van onze operators is momenteel beschikbaar. Probeer het later opnieuw. U kunt hier ook uw naam, e-mailadres en vraag invullen, en we nemen snel contact met u op!
    Our operators are busy. Please try again later
    :
    :
    :
    Have you got question? Write to us!
    :
    :
    This chat session has ended
    Was dit gesprek nuttig? Beoordeel deze chat sessie
    Goed Slecht