Het DLS Team

  1. Home
  2. Het DLS Team

Het DLS Team

De kracht achter DLS

Verkoop en Consultancy:

Allison Transmissions, Power Dividers, Effenco Active Stop-Start technologie

Dhr. Nishi Soekha
E.: nishi.soekha@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323698

HJS Emissie Technologie, Jaltest Telematics

Dhr. Ronald Gideonse
E.: ronald.gideonse@dlsbv.nl
T: +31 (0) 786323690

Onderdelen en Techniek:

Dhr. Jeff Romijn
E.: jeff.romijn@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323699

Dhr. Paul van den Bogerd
E.: paul.van.den.bogerd@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323696

Mv. Sandra Deij-de Jong
E.: sandra.deij@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323435

Dhr. Ardy van Lopik
E.: ardy.van.lopik@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323691

Dhr. Jan Verhoeven
E.: jan.verhoeven@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323691

Power Take Off’s, Jaltest Diagnostics

Dhr. Joost van de Berg
E.: joost.van.de.berg@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323700

Werkplaats:

Dhr. Erwin de Haas
E.: erwin.de.haas@dlsbv.nl
T.:+31 (0) 786323697

Dhr. Polat Buyuk
Dhr. Ruben Smulders
Dhr. Tim Luijendijk

Financiën & Administratie:

Mw. Ilja Romijn
E.: ilja.romijn@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323692

Mw. Carla de Visser
E.: carla.de.visser@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323690

Human Relations & Kwaliteitsborging:

Mw. Ilja Romijn
E.: ilja.romijn@dlsbv.nl
T.: +31 (0) 786323692

Managing Director:

Dhr. Rob van Gils
E.: rob.van.gils@dlsbv.nl;
T.: +31 (0) 786323693

Over Ons

Alles Over DLS

Contacteer Ons

Neem contact met ons op! We komen snel bij u terug!

    Chat with us
    Chat with us
    Questions, doubts, issues? We're here to help you!
    Verbinden...
    Geen van onze operators is momenteel beschikbaar. Probeer het later opnieuw. U kunt hier ook uw naam, e-mailadres en vraag invullen, en we nemen snel contact met u op!
    Our operators are busy. Please try again later
    :
    :
    :
    Have you got question? Write to us!
    :
    :
    This chat session has ended
    Was dit gesprek nuttig? Beoordeel deze chat sessie
    Goed Slecht